23 Eylül 2013 Pazartesi

Elegance Soft Colors SKY BLUE LensMerhaba,
Birkaç gündür hayatıma ne yapsam da renk katsam melodramındaydım ki kendimi lens almış olarak buldum. Sanırım bu doğum günümün yaklaşması , 28 yaş sendromu da olabilir :) Öncelikle şunu söylemeliyim, deneyimli lens kullanıcısı değilim, birkez Freshlook un 3 aylık lensini 3 kez takmış atmış biriyim . Kısacası bu konudaki tecrübem , tecrübesiz oluşumu bilmem.
her neyse,
1. Gözlerimde hiçbir makyaj yok, göz altlarımı görmezden gelin,kızarık benekler var ama zoomlayınca o flasta böyle bütün hücrelerim çıkmış işte :)

2. Marka : Elegance ,renk : Sky Blue
Fiyat : 55 TL

3.Solüsyon: Baush Lomb, Bio True
Fiyat: 28,50TL

İlk defa kullanacaksanız uygun bir ürün bence fiyat konusunda , 3 aylık, hani gözlere yaramazsa öyle 200-300 liraları çöpe atmazsınız.Yüzümüzü pürupak yapıp takıp, sonra istenilirse makyaj yapılıyor, inceliği oldukça iyi, yandan bakıldığında kalın bir tabaka görünmüyor, ve özellikle soğuk ten rengine sahipseniz harika duruyor. Sıcak  tenlilere yeşili daha çok yakıştırıyorum ben . Kullanımı konusunda ilk başta zorlanıp defalarca el yıkamak zorunda kalsam da 2. gün bu işe alışmıştım . Hatta solüsyonu gözüme bile damlattım, 1 damlacık, zaten çok fonksiyonlu ve gerçek gözyaşına da benzeyen bir solüsyon ,kesinlikle mükemmel. 7 Yıl önce gözlerimi çizdirmiştim, kuruluk var dolayısıyla , biraz nem iyi gelir dedim ve hakikaten de öyle oldu :) ferahladım resmen.

Şaşırabilirsiniz ama solüsyonun çok fonksiyonlu olduğunu gözlükçü söyledi. Yeni çıkardıkları bir ürünmüş, özellikle az uyuyan , bilgisayar başında kuruluktan yakınanlar için sıcak kumlardan  soğuk sulara atlamak gibi ferahlatma etkisi var ve lenslerinizi temizlemede de çok iyi. Ben çıkardıktan sonra 3 damla yapıp avucumun içinde duruluyorum, lens kabını da solüsyonla yıkıyorum ve çok memnunum .

İlk kullandığımda batma ,kızarıklık oldu, fotografta da belli bu durum ama 2 . gün düştü bile sandım gözlerimden.

Renkli Günler hepimize :)

2 yorum:

  1. lensler çok hoş durmuş:) elegance sky blue 2 tone mu yoksa 3 tone mu acaba?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. teşekkür ederim :) 2 tone olanı :)

      Sil