2 Ağustos 2013 Cuma

Anlar...
Yazmayalı 3 ay olduğunu fark edince  kendi kendimi dışlayasım geldi gerçekten, ama çok şey geldi geçti, fotoğrafların ilki Isparta da çekildi öyle windows masaüstü görüntüsü gibi olduğuna bakmayın :) diğerleri Antalya /kemer, ve yeşilliği görüp benim nefes egzersizleri yaptığım diğer yerlerden biri ve fotolarımı çeken canım eşime de teşekkürler doğrusu hep yakalamış en güzel pozları :)
Bloga başlarken düzenli olucaktım,dağıtmayacaktım öyle gün aşırı yazacaktım ya hani,peeeeh,diyesim geldi kendime. Bir kerede düzenli ol be kardeşim ya, bir şeyide tam anlamıyla yap... Tembellik değil bu kanımda dolaşan hangi dağınıklıksa bir başka .Divan edebiyatında Rind/Zahid tipler olur ya hani, işte sanırım ben o rind tipim... Lale devrinde başımıza gelen Nedim gibi... Yaşamakla ilgileniyorum ve sevmekle hayatı gerisi vesaire gibi. :)
Facebook a yüklendiğim için mahrum kaldı buraları ama artık düzenli yazacaksın Nazenin Hanım, lütfen ama ... Ay bu noktalama işaretlerini nerden bir bulmuşlar o bile sıkıyor insanı sıcakta. Sanmayın hep vardı, Tanzimat Edebiyatıyla Şinasi Amcam bbulmuş getirmiş medeni olmuşuz bitmiş. Çok mu allegorik dil kullanıyorum acaba dedim kendime , sanırım Otomatik Portakal sarstı beni ve birde üst komşumuzun gitara başlayan ergeni :S Serinlikle Kalın ,Hülogh herkese :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder